NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Start
Odwołanie spotkania informacyjnego
Wpisany przez Administrator   

29.06.2015

    Informujemy, że 2 lipca b.r. spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych udziałem w programie "Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie II" (informacja o programie i jego założeniach, omówienie dokumentacji pożyczkowej, omówienie wniosku o pożyczkę) nie odbędzie się.

    Serdecznie przepraszamy.

 
Szkolenie "Obsługa kasy fiskalnej"
Wpisany przez Administrator   

23.06.2015

    Fundacja ARR informuje, iż rozpoczęła nabór uczestników na szkolenie Obsługa kasy fiskalnej”. Czas trwania szkolenia wynosi 2 dni (16 godz.). Założeniem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy z zakresu podstawowych czynności wykonywanych przez każdego sprzedawcę, fakturowania, raportów i rozliczeń kasowych, prowadzenia sprzedaży przy użyciu kas fiskalnych, a także wielu przydatnych wskazówek z dotyczących organizacji stanowiska handlowego.

      Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

      Więcej informacji - kliknij tutaj

 
Pożyczki dla kobiet
Wpisany przez Administrator   

29.05.2015

     Informujemy, że Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości uruchomiła nowy instrument finansowy pn. "Fundusz Pożyczkowy dla Kobiet", w ramach którego środki będą przeznaczane na udzielanie preferencyjnych pożyczek na sfinansowanie rozwoju lub uruchamiania działalności gospodarczej przez kobiety wykonujące lub zamierzające podjąć działalność gospodarczą.

    Obecnie w naszym województwie projekt obejmuje następujące powiaty: włoszczowski, jędrzejowski, konecki, staszowski, pińczowski, sandomierski.

     Wiecej informacji - kliknij tutaj

 
Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie
Wpisany przez Administrator   

13.05.2015

    Uprzejmie informujemy, że zmianie uległo przeciętne wynagrodzenie w I kwartale 2015 r., na podstawie którego obliczana jest maksymalna kwota pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej w projektach "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie".

   Kwoty po zmianach wynoszą: pożyczka podstawowa do 81.000 zł, pożyczka uzupełniająca do 24.300 zł, pożyczka dla przedsiębiorcy do 24.300 zł.

 
Pożyczki PO RPW
Wpisany przez Administrator   

04.05.2015

     Informujemy, że z dniem 30.04.2015 r. wartość złożonych wniosków o pożyczkę w ramach PO RPW, przekroczyła całkowitą pulę środków przeznaczonych na realizację pożyczek.

       W związku z powyższym nabór wniosków do w/w linii pożyczkowej zostaje zamknięty.

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 21 z 37