NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Start
Odwołanie spotkań informacyjnych
Wpisany przez Administrator   

13.07.2015

    Informujemy, że przez okres 4 tygodni spotkania informacyjne dla osób zainteresowanych udziałem w programie "Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie II" (informacja o programie i jego założeniach, omówienie dokumentacji pożyczkowej, omówienie wniosku o pożyczkę) nie odbędą się. Najbliższe spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 13 sierpnia b.r.

    Serdecznie przepraszamy.

 
Kurs 49 h HIT!!! "Grafika komputerowa (coreldraw + photoshop)"
Wpisany przez Administrator   

10.07.2015

    Fundacja ARR informuje, iż rozpoczęła nabór uczestników na szkolenie Grafika komputerowa (coreldraw + photoshop)”. Czas trwania szkolenia wynosi 7 dni (49 godz.). Szkolenie ma na celu przekazanie wiedzy na temat sprawnego poruszania się w środowisku tworzenia i edycji prac graficznych. Jest to kurs zalecany wszystkim tym, którzy rozpoczynają pracę z grafiką komputerową.

      Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

      Więcej informacji - kliknij tutaj

 
Zakończenie projektu POKL 9.1.1
Wpisany przez Administrator   

01.07.2015

   30 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego w Punkcie Przedszkolnym „SŁONECZKO”. Dzieci przygotowały dla rodziców oraz nauczycieli mnóstwo artystycznych niespodzianek. Były kwiaty, mnóstwo uścisków i uśmiechów.

   Tym samym zakończył się realizowany od czerwca 2014 r. projekt pn. „Punkt Przedszkolny Słoneczko”. Projekt był realizowany w ramach Poddziałania 9.1.1. Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej. Instytucją wdrażającą było Świętokrzyskie Biuro Rozwoju Regionalnego w Kielcach.

    Więcej informacji i zdjęcia z zakończenia roku szkolnego - kliknij tutaj

 
Odwołanie spotkania informacyjnego
Wpisany przez Administrator   

29.06.2015

    Informujemy, że 2 lipca b.r. spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych udziałem w programie "Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie II" (informacja o programie i jego założeniach, omówienie dokumentacji pożyczkowej, omówienie wniosku o pożyczkę) nie odbędzie się.

    Serdecznie przepraszamy.

 
Szkolenie "Obsługa kasy fiskalnej"
Wpisany przez Administrator   

23.06.2015

    Fundacja ARR informuje, iż rozpoczęła nabór uczestników na szkolenie Obsługa kasy fiskalnej”. Czas trwania szkolenia wynosi 2 dni (16 godz.). Założeniem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy z zakresu podstawowych czynności wykonywanych przez każdego sprzedawcę, fakturowania, raportów i rozliczeń kasowych, prowadzenia sprzedaży przy użyciu kas fiskalnych, a także wielu przydatnych wskazówek z dotyczących organizacji stanowiska handlowego.

      Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

      Więcej informacji - kliknij tutaj

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 21 z 38