NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Start
Przetarg nieograniczony
Wpisany przez Administrator   

08.09.2014

  Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach ogłasza przetarg nieograniczony pn. "Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na przebudowę budynku, w którym zostanie zlokalizowane Laboratorium Biomasy, Biogazu oraz Biopaliw wraz z wykonaniem robót budowlanych na podstawie tej dokumentacji (formuła: zaprojektuj – wybuduj)".

     Pełna dokumentacja - kliknij tutaj

 
Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie - zmiana w dokumentacji pożyczkowej
Wpisany przez Administrator   

03.09.2014

   Informujemy, że zmianie uległ Regulamin udzielania pożyczek w ramach pierwszego etapu Programu „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie” oraz część dokumentacji pożyczkowej. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.

    Więcej informacji - kliknij tutaj

 
Doradztwo kredytowe
Wpisany przez Administrator   

26.08.2014

     Jeśli prowadzisz firmę z sektora MSP i chcesz uzyskać preferencyjny kredyt lub leasing, skorzystaj z naszej oferty. Otrzymasz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu obrotowego, inwestycyjnego, w rachunku bieżącym lub leasingu.

   Instytucje udzielajace finansowania: IDEA Bank S.A., Deutsche Bank Polska S.A., Pekao Leasing sp. z o.o., Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa (SK Bank) w Wołominie, Bank Spółdzielczy w Sieradzu.

    Więcej informacji możesz uzyskać w siedzibie Fundacji lub telefonicznie.

Ulotka - kliknij tutaj

 
POKL 9.1.1 Przedszkole
Wpisany przez Administrator   

14.08.2014 /zm./

  Informujemy, iż wydłuża się postępowanie rekrutacyjne do Punktu Przedszkolnego SŁONECZKO na rok szkolny 2014/2015 do dnia 22 sierpnia 2014 r.

 
Spółdzielnia socjalna - Bar mleczny MIŚ
Wpisany przez Administrator   

01.08.2014

      Miło nam poinformować, że spółdzielnia socjalna - Bar mleczny MIŚ, założony dzięki środkom z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu "Świętokrzyskie Centrum Wspierania Ekonomii Społecznej II" realizowanego przez ARR, został laureatem plebiscytu "Echa Dnia" w kategorii jadłodajnie.

     Pełny artykuł w "Echu Dnia" - kliknij tutaj

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 22 z 35