NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Start
Odwołanie spotkania informacyjnego
Wpisany przez Administrator   

06.02.2015 /zm./

    Informujemy, że w dniach 12 lutego oraz 26 lutego b.r. spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych udziałem w programie "Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie II" (informacja o programie i jego założeniach, omówienie dokumentacji pożyczkowej, omówienie wniosku o pożyczkę) nie odbędzie się.

    Serdecznie przepraszamy.

 
Mikropożyczki na założenie własnej firmy
Wpisany przez Administrator   

02.01.2015

    Informujemy, że wznawiamy nabór do projektu w okresie monitorowania "Mikropożyczki dla osób otwierających działalność gospodarczą".

       Pożyczki przeznaczone są dla osób pracujących, studentów lub absolwentów, którzy chcą założyć własną firmę.

       Więcej szczegółów - kliknij tutaj

 
Pożyczki na start
Wpisany przez Administrator   

18.12.2014

     Informujemy, że w nowej zakładce "Pożyczki na start" znajdą Państwo niezbędne informacje i dokumentację dot. trzech projektów "Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie" oraz projektu "Mikropożyczki dla osób otwierających działalność gospodarczą" w okresie monitorowania.

     Zakładka ta jest przeznaczona dla osób, które chcą założyć własną firmę lub stworzyć miejsce pracy dla osoby bezrobotnej.

 
e-PUNKT
Wpisany przez Administrator   

09.12.2014

     Zachęcamy do skorzystania z e-PUNKTU funkcjonującego przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

      Projekt ma na celu szerzenie wiedzy na temat prawa obrotu elektronicznego w celu ułatwienia prowadzenia działalności gospodarczej z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych przez przedsiębiorców oraz pomoc w bezpiecznym i swobodnym korzystaniu z ofert tych przedsiębiorców przez konsumentów.

      Więcej informacji - kliknij tutaj

 
Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II
Wpisany przez Administrator   

14.11.2014 /zmod./

    Informujemy, że w każdy czwartek (za wyjątkiem dni wolnych od pracy) odbywać się będą spotkania informacyjne dla osób zainteresowanych udziałem w programie "Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie II" (informacja o programie i jego założeniach, omówienie dokumentacji pożyczkowej, omówienie wniosku o pożyczkę).

  Spotkania odbywać się będą w siedzibie Agencji Rozwoju Regionalnego w Starachowicach przy ul. Mickiewicza 1A o godzinie 13:00.

    Serdecznie zapraszamy.

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 23 z 37