NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Start
Załóż firmę w powiecie skarżyskim
Wpisany przez Administrator   

13.04.2015

    Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej we współpracy z Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach, Urzędem Miasta w Skarżysku-Kamiennej oraz Starostwem Powiatowym w Skarżysku-Kamiennej ogłaszają Konkurs dla osób planujących założyć własną firmę „Pomysł na innowacyjny biznes”

   Konkurs skierowany jest do osób zarejestrowanych jako bezrobotne w urzędach pracy z terenu województwa świętokrzyskiego, absolwentów szkół średnich i wyższych tj. I, II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich w okresie 48 miesięcy od dnia otrzymania dyplomu oraz studentów ostatniego roku studiów wyższych tj. ostatniego roku studiów licencjackich lub magisterskich.

     Konkurs jest realizowany w okresie 07.04-30.06.2015 roku.

     Więcej informacji - kliknij tutaj

 
Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II
Wpisany przez Administrator   

13.04.2015

     Informujemy, że z dniem 10.04.2015 r. wartość złożonych wniosków u Pośrednika Finansowego - Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach w ramach Programu "Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie" (województwo świętokrzyskie i lubelskie - osoby bezrobotne), przekroczyła całkowitą pulę środków przeznaczonych na realizację pożyczek, doradztwa i szkoleń w ramach Programu.

       W związku z powyższym należy liczyć się z możliwością, że wnioski złożone u Pośrednika Finansowego po tym terminie nie uzyskają rekomendacji z powodu wyczerpania środków.

 
Punkt przyjęć wniosków w woj. mazowieckim
Wpisany przez Administrator   

01.04.2015

   Informujemy iż został uruchomiony nowy punkt przyjmowania wniosków w województwie mazowieckim w ramach programu Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie II Makroregion północno-wschodni: Siedlce ul. Chopina 10 p. 201, tel. 511-079-873, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

     Punkt w Siedlcach czynny jest w poniedziałki i środy w godz. 10.00-15.00.

 
Odwołanie spotkania informacyjnego
Wpisany przez Administrator   

06.02.2015 /zm./

    Informujemy, że w dniach 12 lutego oraz 26 lutego b.r. spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych udziałem w programie "Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie II" (informacja o programie i jego założeniach, omówienie dokumentacji pożyczkowej, omówienie wniosku o pożyczkę) nie odbędzie się.

    Serdecznie przepraszamy.

 
Mikropożyczki na założenie własnej firmy
Wpisany przez Administrator   

02.01.2015

    Informujemy, że wznawiamy nabór do projektu w okresie monitorowania "Mikropożyczki dla osób otwierających działalność gospodarczą".

       Pożyczki przeznaczone są dla osób pracujących, studentów lub absolwentów, którzy chcą założyć własną firmę.

       Więcej szczegółów - kliknij tutaj

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 23 z 38