NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Start
Pożyczki na start
Wpisany przez Administrator   

18.12.2014

     Informujemy, że w nowej zakładce "Pożyczki na start" znajdą Państwo niezbędne informacje i dokumentację dot. trzech projektów "Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie" oraz projektu "Mikropożyczki dla osób otwierających działalność gospodarczą" w okresie monitorowania.

     Zakładka ta jest przeznaczona dla osób, które chcą założyć własną firmę lub stworzyć miejsce pracy dla osoby bezrobotnej.

 
e-PUNKT
Wpisany przez Administrator   

09.12.2014

     Zachęcamy do skorzystania z e-PUNKTU funkcjonującego przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

      Projekt ma na celu szerzenie wiedzy na temat prawa obrotu elektronicznego w celu ułatwienia prowadzenia działalności gospodarczej z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych przez przedsiębiorców oraz pomoc w bezpiecznym i swobodnym korzystaniu z ofert tych przedsiębiorców przez konsumentów.

      Więcej informacji - kliknij tutaj

 
Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II
Wpisany przez Administrator   

14.11.2014 /zmod./

    Informujemy, że w każdy czwartek (za wyjątkiem dni wolnych od pracy) odbywać się będą spotkania informacyjne dla osób zainteresowanych udziałem w programie "Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie II" (informacja o programie i jego założeniach, omówienie dokumentacji pożyczkowej, omówienie wniosku o pożyczkę).

  Spotkania odbywać się będą w siedzibie Agencji Rozwoju Regionalnego w Starachowicach przy ul. Mickiewicza 1A o godzinie 13:00.

    Serdecznie zapraszamy.

 
Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II
Wpisany przez Administrator   

06.11.2014

     Miło nam poinformować, iż w dniu 03.11.2014 r. podpisaliśmy umowę na realizację rządowego projektu "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II " mającego na celu pomoc finansową w postaci niskooprocentowanych pożyczek na rozpoczęcie działalności gospodarczej na terenie województwa świętokrzyskiego i lubelskiego. Wnioski o pożyczki będzie można składać od 17.11.2014 r.

        Wkrótce więcej szczegółów na naszej stronie.

        Fotogaleria - kliknij tutaj

 
Doradztwo kredytowe
Wpisany przez Administrator   

22.10.2014

     Jeśli prowadzisz firmę z sektora MSP i chcesz uzyskać preferencyjny kredyt lub leasing, skorzystaj z naszej oferty. Otrzymasz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu obrotowego, inwestycyjnego, w rachunku bieżącym lub leasingu.

   Instytucje udzielajace finansowania: IDEA Bank S.A. (rozszerzona oferta o nowe produkty), Deutsche Bank Polska S.A., Pekao Leasing sp. z o.o., Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa (SK Bank) w Wołominie, Bank Spółdzielczy w Sieradzu, Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu i Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.

    Więcej informacji możesz uzyskać w siedzibie Fundacji lub telefonicznie.

Oferty banków - kliknij tutaj

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 24 z 38