NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Start
Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II
Wpisany przez Administrator   

06.11.2014

     Miło nam poinformować, iż w dniu 03.11.2014 r. podpisaliśmy umowę na realizację rządowego projektu "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II " mającego na celu pomoc finansową w postaci niskooprocentowanych pożyczek na rozpoczęcie działalności gospodarczej na terenie województwa świętokrzyskiego i lubelskiego. Wnioski o pożyczki będzie można składać od 17.11.2014 r.

        Wkrótce więcej szczegółów na naszej stronie.

        Fotogaleria - kliknij tutaj

 
Doradztwo kredytowe
Wpisany przez Administrator   

22.10.2014

     Jeśli prowadzisz firmę z sektora MSP i chcesz uzyskać preferencyjny kredyt lub leasing, skorzystaj z naszej oferty. Otrzymasz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu obrotowego, inwestycyjnego, w rachunku bieżącym lub leasingu.

   Instytucje udzielajace finansowania: IDEA Bank S.A. (rozszerzona oferta o nowe produkty), Deutsche Bank Polska S.A., Pekao Leasing sp. z o.o., Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa (SK Bank) w Wołominie, Bank Spółdzielczy w Sieradzu, Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu i Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.

    Więcej informacji możesz uzyskać w siedzibie Fundacji lub telefonicznie.

Oferty banków - kliknij tutaj

 
POKL 9.1.1 Przedszkole
Wpisany przez Administrator   

26.09.2014

  Informujemy, iż wznawia się postępowanie rekrutacyjne do Punktu Przedszkolnego SŁONECZKO na rok szkolny 2014/2015 do dnia 31 października 2014 r.

 
Przetarg nieograniczony
Wpisany przez Administrator   

08.09.2014

  Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach ogłasza przetarg nieograniczony pn. "Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na przebudowę budynku, w którym zostanie zlokalizowane Laboratorium Biomasy, Biogazu oraz Biopaliw wraz z wykonaniem robót budowlanych na podstawie tej dokumentacji (formuła: zaprojektuj – wybuduj)".

     Pełna dokumentacja - kliknij tutaj

 
Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie - zmiana w dokumentacji pożyczkowej
Wpisany przez Administrator   

03.09.2014

   Informujemy, że zmianie uległ Regulamin udzielania pożyczek w ramach pierwszego etapu Programu „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie” oraz część dokumentacji pożyczkowej. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.

    Więcej informacji - kliknij tutaj

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 24 z 37