NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Start
Doradztwo kredytowe
Wpisany przez Administrator   

26.08.2014

     Jeśli prowadzisz firmę z sektora MSP i chcesz uzyskać preferencyjny kredyt lub leasing, skorzystaj z naszej oferty. Otrzymasz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu obrotowego, inwestycyjnego, w rachunku bieżącym lub leasingu.

   Instytucje udzielajace finansowania: IDEA Bank S.A., Deutsche Bank Polska S.A., Pekao Leasing sp. z o.o., Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa (SK Bank) w Wołominie, Bank Spółdzielczy w Sieradzu.

    Więcej informacji możesz uzyskać w siedzibie Fundacji lub telefonicznie.

Ulotka - kliknij tutaj

 
POKL 9.1.1 Przedszkole
Wpisany przez Administrator   

14.08.2014 /zm./

  Informujemy, iż wydłuża się postępowanie rekrutacyjne do Punktu Przedszkolnego SŁONECZKO na rok szkolny 2014/2015 do dnia 22 sierpnia 2014 r.

 
Spółdzielnia socjalna - Bar mleczny MIŚ
Wpisany przez Administrator   

01.08.2014

      Miło nam poinformować, że spółdzielnia socjalna - Bar mleczny MIŚ, założony dzięki środkom z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu "Świętokrzyskie Centrum Wspierania Ekonomii Społecznej II" realizowanego przez ARR, został laureatem plebiscytu "Echa Dnia" w kategorii jadłodajnie.

     Pełny artykuł w "Echu Dnia" - kliknij tutaj

 
Bezpłatne szkolenie
Wpisany przez Administrator   

24.07.2014

  Zapraszamy na bezpłatne szkolenie organizowane przez Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Sp. z o.o. oraz Politechnikę Świętokrzyską w Kielcach „EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA W UŻYTKOWANIU OBIEKTÓW BUDOWLANYCH”.

    Szkolenie skierowane jest do pracowników, właścicieli, osób samozatrudnionych, kadry zarządzającej przedsiębiorstw z branż: energetycznej, budowlanej, architektonicznej, metalurgicznej, metalowej, maszynowej, spożywczej, transportowej, mineralnej, handlowej, usługowej z terenu woj. świętokrzyskiego.

  Szkolenie odbędzie się we wrześniu b.r. (cztery dni w siedzibie ARR w Starachowicach, piąty dzień to zajęcia laboratoryjne na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach przy Alei Tysiąclecia Państwa Polskiego 7.

   Uczestnicy otrzymują bezpłatne materiały dydaktyczne, szkoleniowe, catering oraz zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia i uzyskanie kwalifikacji.

     Serdecznie zapraszamy!

     Szczegóły szkolenia - kliknij tutaj

 
Ważna informacja dla przedsiębiorców
Wpisany przez Administrator   

22.07.2014

      W związku z licznymi sygnałami od przedsiębiorców, odnośnie nieuczciwych prób wyłudzenia pieniędzy za przesłanie broszur informacyjnych dotyczących różnych dotacji unijnych, informujmy, iż Fundacja nie wysyła żadnych broszur do przedsiębiorców, a wszelkie materiały niezbędne do wnioskowania o dofinansowanie dostępne są w formie elektronicznej nieodpłatnie na stronach internetowych odpowiednich instytucji wdrażających działania.

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 25 z 37