NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Start
Spółdzielnia socjalna - Bar mleczny MIŚ
Wpisany przez Administrator   

01.08.2014

      Miło nam poinformować, że spółdzielnia socjalna - Bar mleczny MIŚ, założony dzięki środkom z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu "Świętokrzyskie Centrum Wspierania Ekonomii Społecznej II" realizowanego przez ARR, został laureatem plebiscytu "Echa Dnia" w kategorii jadłodajnie.

     Pełny artykuł w "Echu Dnia" - kliknij tutaj

 
Bezpłatne szkolenie
Wpisany przez Administrator   

24.07.2014

  Zapraszamy na bezpłatne szkolenie organizowane przez Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Sp. z o.o. oraz Politechnikę Świętokrzyską w Kielcach „EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA W UŻYTKOWANIU OBIEKTÓW BUDOWLANYCH”.

    Szkolenie skierowane jest do pracowników, właścicieli, osób samozatrudnionych, kadry zarządzającej przedsiębiorstw z branż: energetycznej, budowlanej, architektonicznej, metalurgicznej, metalowej, maszynowej, spożywczej, transportowej, mineralnej, handlowej, usługowej z terenu woj. świętokrzyskiego.

  Szkolenie odbędzie się we wrześniu b.r. (cztery dni w siedzibie ARR w Starachowicach, piąty dzień to zajęcia laboratoryjne na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach przy Alei Tysiąclecia Państwa Polskiego 7.

   Uczestnicy otrzymują bezpłatne materiały dydaktyczne, szkoleniowe, catering oraz zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia i uzyskanie kwalifikacji.

     Serdecznie zapraszamy!

     Szczegóły szkolenia - kliknij tutaj

 
Ważna informacja dla przedsiębiorców
Wpisany przez Administrator   

22.07.2014

      W związku z licznymi sygnałami od przedsiębiorców, odnośnie nieuczciwych prób wyłudzenia pieniędzy za przesłanie broszur informacyjnych dotyczących różnych dotacji unijnych, informujmy, iż Fundacja nie wysyła żadnych broszur do przedsiębiorców, a wszelkie materiały niezbędne do wnioskowania o dofinansowanie dostępne są w formie elektronicznej nieodpłatnie na stronach internetowych odpowiednich instytucji wdrażających działania.

 
Nabór dzieci do bezpłatnego przedszkola
Wpisany przez Administrator   

13.06.2014 /zm./

     Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach we współpracy z Punktem Przedszkolnym "Słoneczko" ogłasza nabór dzieci do bezpłatnego przedszkola na rok 2014/2015.

     Grupą docelową są dzieci w wieku 2,5-5 lat z Gminy Starachowice nie objętą edukacją przedszkolną.

     Więcej informacji - kliknij tutaj.

 
Jak założyć własną firmę - szkolenie
Wpisany przez Administrator   

30.05.2014

     Zapraszamy osoby zainteresowane rozpoczęciem działalności gospodarczej w ramach programu "Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie" na warsztaty projektowe.

    Program warsztatów: sposoby finansowania start-up, założenie firmy w 3 krokach, omówienie dokumentacji projektowej.

      Szkolenie odbędzie się 5 czerwca b.r. o godz. 12.00 w siedzibie Fundacji ARR w Starachowicach, ul. Mickiewicza 1a.

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 26 z 38