NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Start Pożyczki na start Informacje ogólne
Informacje ogólne
Wpisany przez Administrator   

pb10

   Pożyczki na start przeznaczone są dla osób, które nie prowadzą i nie prowadziły w ciągu ostatnich 12 miesięcy działalności gospodarczej (działalność nie może być również zawieszona).

   Pożyczki na start skierowane są do osób bezrobotnych, pracujących, studentów oraz absolwentów szkół średnich i wyższych.

   Projekt "Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie II" oraz projekty mikropożyczkowe (Mikropożyczki dla woj. świętokrzyskiego oraz Mikropożyczki dla woj. podlaskiego), różnią się od siebie zasięgeim terytorialnym oraz maksymalną kwotą pożyczki. Prosimy o zapoznanie się z wymogami projektów zawartymi w Regulaminach.

    W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi konsultantami pod numerami telefonów zawartymi w dokumentacjach projektowych.

 

"Pierwszy biznes - Wsparcie w Starcie" - kliknij tutaj

"Mikropożyczki dla osób otwierajacych działalność gospodarczą" w okresie monitorowania (woj. świętokrzyskie) - kliknij tutaj

"Mikropożyczki" w ramach projektu "Rozwój gospodarczy województwa podlaskiego poprzez wykorzystanie instrumentów finansowych" - kliknij tutaj

 

logo_rpo_podlaskie

pokue

wup

PBWwS_logo

logo_mrpips

bgk1