NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Start
Obniżona prowizja za poręczenie
Wpisany przez Administrator   

21.05.2012

   Informujemy, że Fundacja ARR wprowadziła obniżkę prowizji za udzielenie poręczenia ze ściezki "Poręczenia RPO". Obecnie wynosi ona tylko 0,5% wartości poręczenia bez względu na wysokość i długość trwania poręczenia.

     Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty poręczeniowej.

 
Umowa o współpracy ze Świętokrzyskim Funduszem Poręczeniowym sp. z o.o.
Wpisany przez Administrator   

24.02.2012

     Miło nam poinformować, że Fundacja ARR podpisała umowę o współpracy w zakresie poręczeń dla pożyczek udzielanych firmom z terenu powiatu starachowickiego przez Fundację ARR.

     Zachęcamy w/w firmy do skorzystania z oferty funduszu. Więcej informacji na stronie www.swietokrzyskifp.pl.

 
Umowa o współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Starachowicach
Wpisany przez Administrator   

16.02.2012

     Miło nam poinformować, że Fundacja ARR podpisała umowę o współpracy w zakresie poręczeń dla kredytów udzielanych firmom przez Bank Spółdzielczy w Starachowicach.

     Zachęcamy firmy z terenu woj. świętokrzyskiego do skorzystania z oferty banku. Więcej informacji na stronie www.bsstarachowice.pl.

 
Ważna informacja dla przedsiębiorców
Wpisany przez Administrator   

15.12.2011

      W związku z licznymi sygnałami od przedsiębiorców, odnośnie nieuczciwych prób wyłudzenia pieniędzy za przesłanie broszur informacyjnych dotyczących różnych dotacji unijnych, informujmy, iż Fundacja nie wysyła żadnych broszur do przedsiębiorców, a wszelkie materiały niezbędne do wnioskowania o dofinansowanie dostępne są w formie elektronicznej nieodpłatnie na stronach internetowych odpowiednich instytucji wdrażających działania.

 
Umowa o współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A.
Wpisany przez Administrator   

09.12.2011

     Miło nam poinformować, że Fundacja ARR podpisała umowę o współpracy w zakresie poręczeń dla pożyczek udzielanych przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A.

      Zachęcamy firmy z terenu woj. świętokrzyskiego do skorzystania z oferty ARP S.A. Więcej informacji na stronie www.arp.com.pl.

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 30 z 35