NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Start Kontakt
Fundacja - Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach
Pierwszy Biznes II - Makroregion Północno-Wschodni
Wpisany przez Administrator   

02.10.2018

   Informujemy, że w dniu 01.10.2018 został zakończony nabór wniosków w ramach Programu "Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie II Makroregion Północno-Wschodni" dla województw: lubelskiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego.

 
Uwaga na nieuczciwe firmy doradcze!
Wpisany przez Administrator   

25.09.2018

    W związku z licznymi telefonami od osób, które chciały skorzystać ze środków pomocowych poprzez firmy UNI-BIZNES i UNI-INVEST, informujemy, że Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach nie ma nic wspólnego z w/w przedsiębiorcami, nigdy z nimi nie współpracowała i nie współpracuje. Dotyczy to również osób podających się za pracowników ARR w Starachowicach, których zadaniem jest sprzedaż dokumentacji projektowych lub materiałów związanych z dofinansowaniami unijnymi.

    Nadmieniamy, że nasi pracownicy nie oferują takich materiałów, ponieważ wszystkie aktualne informacje dotyczące dofinansowań z Unii Europejskiej dostępne są na stronach internetowych funduszy europejskich prowadzonych przez instytucje rządowe.

 
Prezentacje z I Forum Gospodarczego w Starachowicach
Wpisany przez Administrator   

24.09.2018

    W zakładce O nas/Wydarzenia zamieściliśmy materiały prezentowane podczas I Forum Gospodarczego w Starachowicach, które odbyło się 20.09.2018 r., a organizatorem była Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 66