NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Start Pożyczki dla firm
Fundacja - Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach
Pożyczki płynnościowe POIR
Wpisany przez Administrator   

07.05.2020

   Informujemy, że wkrótce będziemy udzielać Pożyczek płynnościowych POIR przedsiębiorcom z województw: świętokrzyskiego, lubelskiego, podkarpackiego i małopolskiego w celu zapewnienia finansowania płynnościowego w związku z negatywnymi konsekwencjami spowodowanymi epidemią COVID-19.

     Więcej informacji - kliknij tutaj

 
Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie
Wpisany przez Administrator   

04.05.2020

     Zważywszy na obecną sytuację panującą w kraju wynikającą z ogłoszenia stanu pandemii COVID-19 (tzw. "koronawirus"), wprowadza się możliwość restrukturyzacji zadłużenia w ramach programu Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie PILOTAŻ oraz Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie II.

     Więcej informacji - kliknij tutaj
 
Ważny komunikat
Wpisany przez Administrator   

13.03.2020 /zm./

     W związku z wprowadzeniem przez Ministerstwo Zdrowia stanu zagrożenia epidemicznego na terenie Polski, w celu zapobieżenia rozprzestrzenienia choroby zakaźnej COVID-19 Zarząd Fundacji ARR podjął decyzję o zamknięciu budynku Fundacji i oddziałów zamiejscowych dla klientów od dnia 16.03.2020 r. do dnia 24.04.2020 r. z możliwością wydłużenia.

     Pracownicy będą pracować zdalnie, więc niektóre numery telefonów będą nieaktywne. Wobec powyższego zalecany jest kontakt mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Pozostałe maile przypisane do poszczególnych oddziałów lub projektów dostępne są na stronie www.farr.pl lub www.inwestujwrozwoj.pl („Pożyczki na kształcenie”).

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 74