NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Start Pożyczki dla firm
Fundacja - Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach
Program „Sieć Mentorów PFR”
Wpisany przez Administrator   

02.12.2019

     Uprzejmie informujemy, iż Polski Fundusz Rozwoju po raz trzeci organizuje program „Sieć Mentorów PFR”, czyli program mentoringowy skierowany do start-upów i młodych firm, które potrzebują wsparcia ze strony doświadczonych ekspertów w rozwijaniu jednej z pięciu głównych kompetencji biznesowych: tworzenie zespołu, rozwój biznesu, marketing, zarządzanie produktem, relacje inwestorskie.

     Do obu poprzednich edycji aplikowało ponad 200 firm, z czego 70 z nich skorzystało z pomocy i wiedzy ekspertów. W nowej odsłonie inicjatywy wezmą udział nowi mentorzy m.in. ze spółek, takich jak: AstraZeneca Pharma Poland, Adamed Pharma, Philips, Grupa Polpharma, Grupa LUX MED czy PZU Zdrowie.

     Zakwalifikowane start-upy będą mogły odbyć kilka spotkań z wybranym mentorem, podczas których przedstawią mu swoje największe wyzwania w ramach wybranej kategorii biznesowej i będą nad nimi pracować, korzystając z rad i konsultacji eksperta.

   Nabór do programu odbywa się poprzez stronę internetową: https://www.startup.pfr.pl/pl/siec-mentorow.

     Ponadto PFR stworzył wydarzenie na Facebooku, które również zachęca do udziału w Sieci Mentorów i można go także udostępniać w Państwa social mediach: https://www.facebook.com/events/992521177794804/

 
Spotkanie dla przedsiębiorców - voucher na usługi doradcze
Wpisany przez Administrator   

29.11.2019

     Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego zaprasza przedsiębiorców z terenu powiatów: skarżyskiego, starachowickiego, ostrowieckiego oraz koneckiego na spotkanie dotyczące drugiego naboru na udzielenie voucherów na usługi doradcze w ramach projektu „Popytowy System Innowacji – rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze”.

     Spotkanie odbędzie się w dniu 5 grudnia b.r. w godz. 10.00-13.00 w sali konferencyjnej Hotelu Komes w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Legionów 130.

     Zapraszamy do udziału w spotkaniu.

     Szczegóły w załączniku – kliknij tutaj

 
Konferencja "Źródła finansowania zewnętrznego"
Wpisany przez Administrator   

26.11.2019

     Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach wraz z Bankiem Gospodarstwa Krajowego organizuje w dniu 28 listopada 2019 r. konferencję dotyczącą finansowania zewnętrznego.

   Konferencja odbędzie się w godzinach 10.00-13.00 w auli Agencji Rozwoju Regionalnego w Starachowicach, ul. Mickiewicza 1a.

     Zapraszamy do udziału w spotkaniu.

     W załączniku przedstawiamy program – kliknij tutaj

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 74